Lokata z nagrodami

SGB_lokata_2020_490x400 Lokata SGB z nagrodami

Jak dobrze się składa.
Niewiele jest lokat, na których można zyskać podwójnie, więc jeśli chcesz dobrze ulokować swoje pieniądze i oprócz zysku mieć także szansę na zdobycie wymarzonego samochodu, sprawdź Lokatę z nagrodami w Banku Spółdzielczym w Krośnie Odrzańskim.
Wystarczy wpłacić 500 zł na 6 miesięcy, aby cieszyć się szybkim zyskiem i zdobyć szansę na jedną z setek atrakcyjnych nagród.
Promocja trwa 20.01.2020 r. do 31.03.2020 r.

Oprocentowanie zmienne 1* Wibid 1mc
 
Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Zima 2020)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 20.01.2020 r. do 31.03.2020 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.
 
Sprawdź:
Oprocentowanie
Wymagane dokumenty
Regulamin promocji

Wstecz

Najczęściej oglądane

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem