Konto AGRO

szablon kontoAGRO copymini Płać mniej za swoje Konto rolnicze AGRO

0zł miesięcznie przez pierwszych 12 miesięcy za Konto AGRO z bezpłatnym dostępem do rachunku przez Internet w ramach Systemu Bankowości Internetowej I-Bank.

Konto AGRO to same korzyści, w tym:

  • Przelewy internetowe za jedyne 1,00 za sztukę (w tym przelewy do ZUS, KRUS, US)
  • Darmowe otwarcie i prowadzenie konta przez pierwszych 12 miesięcy
  • Sieć ponad 4500 bankomatów umożliwiających wypłatę gotówki bez prowizji
  • Kredyt w rachunku bieżącym aż do 3-krotności wpływów na Konto
  • Informacja SMS, czyli saldo rachunku w Twoim telefonie komórkowym za jedyne 3 zł miesięcznie
  • Darmowa bankowość elektroniczna
  • Stałe Zlecenia dzięki którym nie musisz pamiętać o swoich rachunkach
  • Przelewy międzynarodowe realizowane z Konta
  • Wygodna obsługa karty płatniczej VISA Eelctron lub MASTRECARD Maestro za jedyne 3 zł miesięcznie
  • Preferencyjne warunki otrzymywania kredytów


System Bankowości Internetowej I-Bank
Posiadacze Konta AGRO otrzymują bezpłatny dostęp do rachunku dzięki Systemowi Bankowości Internetowej I-Bank. System umożliwia dostęp do rachunku przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W ramach Systemu Klient uzyskuje możliwość bieżącego sprawdzania salda rachunku, historii transakcji oraz definiowania i wykonywania przelewów.
Więcej informacji na temat bankowości elektronicznej znajduje się
tutaj>>


Karty płatnicze
Zakładając Konto AGRO otrzymujesz kartę płatniczą Visa Electron lub MASTERCARD Maestro (nowa karta wydawana jest bez opłat), które umożliwiają dokonywanie zakupów towarów i usług bez żadnych prowizji w milionach punktów handlowo-usługowych na całym świecie oznaczonych emblematem VISA/Maestro. Karty umożliwiają również wypłatę gotówki bez prowizji w sieci ponad 4500 bankomatów w całym kraju (bankomaty należące do Banku Spółdzielczego w Krośnie Odrzańskim, Zrzeszeń BPS SA, GBW SA, MBR SA, Banku BGŻ SA oraz Kredyt Banku SA). Można również dokonywać wypłat z bankomatów na całym świecie oznaczonych znakiem Visa, Visa Electron, Maestro lub Plus.


Kredyt w rachunku bieżącym (limit)
Klient posiadający Konto AGRO w Banku Spółdzielczym w Krośnie Odrzańskim może otrzymać Kredyt w rachunku bieżącym (limit) do 3-krotności wpływów na Konto. Dzięki temu dajemy Ci do dyspozycji pieniądze, które możesz wykorzystać na cel związany z prowadzoną działalnością, bez konieczności miesięcznych spłat. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj>>

Stałe Zlecenia
Konto AGRO pomaga w dokonywaniu rozliczeń finansowych z kontrahentami. Już nie musisz pamiętać o rachunkach. Wystarczy w systemie bankowości elektronicznej zdefiniować Stałe Zlecenie zapłaty i to Bank będzie pamiętał o płatnościach dla Twoich kontrahentów.


Przelewy międzynarodowe
Bank Spółdzielczy w Krośnie Odrzańskim umożliwia swobodne dysponowanie środkami w obrocie dewizowym, poprzez udostępnienie przelewów międzynarodowych. Przelewy międzynarodowe funkcjonują w oparciu o operacje polecenia wypłaty w obrocie dewizowym, co oznacza, że nasi Klienci mogą dokonywać dowolnych dyspozycji przelewu krajowych, lub zagranicznych środków płatniczych, na rzecz odbiorców w Polsce, lub poza granicami kraju.

Kredyty preferencyjne z dopłatami ARiMR
Każdy posaidacz konta AGRO może wnioskować o kredyt preferencyjny z dopłatami do oprocentowania kredytu lub częsciową spłatą kredytu.

Sprawdź:
Oprocentowanie
Wymagane dokumenty
Oferta ważna od 01.08.2013

 

Wstecz

Najczęściej oglądane

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem