Zebranie grup członkowskich 2021

Organizacja zebrań grup członkowskich w czasach pandemii COVID-19 z wykorzystaniem środków komunikowania się na odległość
     Z uwagi, iż Banki Spółdzielcze jako jednostki prowadzące działalność, dla której stosuje się m.in. przepisy o nadzorze nad rynkiem finansowy,  nie zostały uwzględnione wśród instytucji, dla których Minister Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej wydłużył terminy zatwierdzania sprawozdań finansowych, Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Krośnie Odrzańskim należy przeprowadzić do 30 czerwca 2021 roku.
Mając powyższe na uwadze, jednocześnie stosując się do obostrzeń dot. organizacji zgromadzeń oraz zachowując statutowe terminy zwoływania posiedzeń organów banku koniecznym staje się zwołanie grup członkowskich banku zgodnie z Uchwałą Rady Nadzorczej nr 4/2021 z dnia 12.03.2021 roku, z wykorzystaniem elektronicznych środków komunikowania się na odległość.
       W związku z powyższym na stronach internetowych Banku Spółdzielczego w Krośnie Odrzańskim zamieszczono:
1.      Regulamin działania grupy członkowskiej (regulamin.pdf)
2.      Wniosek o umożliwienie udziału w zebraniu grupy za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość (wniosek.pdf / WNIOSEK_eZGC.docx)
3.      Zgoda członka banku na kandydowanie na Przedstawiciela kadencji 2021-2024 (zgoda.pdf)

UWAGA!!
Nie później niż do dnia 28 kwietnia 2021 roku, podpisany wniosek oraz zgodę należy dostarczyć osobiście, w formie papierowej do palcówek banku.
Dopuszcza się dostarczenie wniosku elektronicznie na adres e- mail: zebranie2021@bskrosno.pl z zastrzeżeniem, że wniosek ten będzie podlegał weryfikacji co do tożsamości wnioskodawcy.
Istotnym jest podanie we wniosku adresu e-mail, na który bank prześle link do zebrania grupy członkowskiej.

Dostarczenie powyższych dokumentów pozwoli wygenerować i dostarczyć chętnym członkom banku kodów/linków dostępu do planowanych w dniach 10-12 maja zebrań grup członkowskich.

Do przeprowadzenia zebrań grup członkowskich za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość  wykorzystane zostanie narzędzie Microsoft Teams firmy Microsoft. Uniwersalność narzędzia pozwala komunikować się z wykorzystaniem komputera z dostępem do internetu (z zainstalowaną aplikacją Microsoft Teams lub bez zainstalowanej aplikacji a z wykorzystaniem przeglądarki internetowej) lub przy użyciu telefonu – smartfona (android, IOS) z zainstalowaną aplikacją Microsoft Teams.
 W przypadku komputera z dostępem do internetu wystarczy posiadać przeglądarkę internetową (np. Edge lub Firefox).
W dniach 4-7 maja 2021 wszyscy członkowie, którzy złożyli wnioski, będą mogli przetestować połączenie i działanie aplikacji Microsoft Teams. W tym celu należy zgłaszać taką potrzebę pod numerami telefonów w godzinach od 8:00 do 15:00:
Mariusz Błażejewski  tel. 68 383 37 44, 501466833
Łukasz Żejmo tel. 68 383 37 42, mobile. 500110045


Poniżej przydatne informacje dotyczące instalacji i obsługi aplikacji. (instrukcja.pdf)
 
 

Wstecz

Najczęściej oglądane

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem