Przelewy ekspresowe Bluecash

blue NOWOŚĆ!!! Przelewy ekspresowe Bluecash

Dla wszystkich klientów, dla których natychmiastowa realizacja płatności do innego banku jest najważniejsza, Bank Spółdzielczy w Krośnie Odrzanskim uruchomił przelew ekspresowy z wykorzystaniem systemu Bluecash.

BlueCash to skuteczne rozwiązanie służące do realizacji błyskawicznych przekazów pieniężnych między kontami w różnych bankach. W odróżnieniu od funkcjonujących na rynku rozwiązań BlueCash umożliwia przekazanie środków z banku do banku nawet w 15 sekund.

Cały mechanizm operacji realizacji przekazu nie różni się niczym od dotychczasowych rozwiązań, jednak nowatorski charakter usługi umożliwia Nadawcy środków realizowanie płatności w czasie rzeczywistym, a Odbiorcy otrzymanie ich tuż po zrealizowaniu przekazu. Obie strony transakcji nie muszą już czekać kilkanaście godzin czy dni na przesłanie środków z konta na konto.

 

BlueCash to same korzyści:

  • błyskawiczne przelewy online z pominięciem bankowych sesji księgowania,
  • łatwa obsługa - przelew może zostać wykonany samodzielnie przez użytkownika bankowści elektronicznej,
  • stała opłata* - niezależna od wysokości przelewu, zgodnie z Tabelą opłat i prowizji  za czynności i usługi bankowe – 5,00 zł za jeden przelew w systemie bankowości elektornicznej.
  • maksymalna kwota przelewu wynosi: 20.000,00 zł., z wyłączeniem Banku Pekao S.A. gdzie maksymalna kwota przelewu wynosi: 5.000,00 zł.

*Składając dyspozycję przelewu ekspresowego w formie papierowej w placówce banku stała opłata, niezależna od wysokości przelewu zgodnie z Tabelą opłat i prowizji  za czynności i usługi bankowe – 10,00 zł za jeden przelew.

Aktualna lista banków do których można wysyłać przelewy ekspresowe, publikowana jest na stronie operatora: https://bluecash.pl/info/obslugiwane_banki

Sprawdź:
Oprocentowanie
Wymagane dokumenty
 

  
 

Wstecz

Najczęściej oglądane

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem