Generali DIRECT

 

Użyj kodu z rabatem od Banku Spółdzielczego w Krośnie Odrzańskim:
kodrabat2
ubezpiecznie mieszkania/domu - kod: H075746A; ubezpieczenie OC/AC - kod: M075748A; Ubezpiecznie NNW, Assistance, podróży - kod: 075748A.
Zapisz KOD RABATOWY i skorzystaj z poniższych linków, które przeniosą Cię bezpośrednio na DIRECT Generali Wykorzystaj KOD RABATOWY w procesie wyboru ubezpiecznia, dzieki czemu możesz zyskać nawet 15% rabatu na ubezpieczenie:

Auto assistance Ubezpieczenie NNW Indywidualne Ubezpieczenie turystyczne

Połączenie Concordia z Generali:
30 lipca 2021 r. nastąpiło połączenie Concordii Polska T.U. S.A. i Generali T.U. S.A. W efekcie Generali wstąpiło we wszystkie prawa i obowiązki Concordii Polska T.U. S.A., a tym samym stało się stroną umów ubezpieczenia zawartych przez Concordia Polska T.U. S.A. Zgodnie z umową zawartą z poprzednim właścicielem, marka Concordia przestanie być wykorzystywana, a rolnicy będą otrzymywali ochronę ubezpieczeniową pod marką Generali Agro. Niezmienne pozostają: jakość usług i wiodąca pozycja na rynku ubezpieczeń agro, zespół doświadczonych ludzi i ekspertów, a także wyspecjalizowani pośrednicy. Współpracujący z Concordią pośrednicy, agenci i banki, dzięki temu połączeniu, będą mogli zaproponować swoim klientom pełną gamę produktów ubezpieczeniowych dostępnych w spółkach Generali w Polsce. Generali nabyło spółki Concordii w 2018 roku. Spółki życiowe zostały połączone pod koniec 2019 roku. Proces fuzji majątkowej spółki Concordia Polska wymagał w pierwszej kolejności demutualizacji, w związku z tym samo połączenie z Generali T.U. S.A. zostało zaplanowane na ten rok. Proces połączenia Concordii Polska T.U. S.A. z Generali T.U. S.A. rozpoczął się już w 2020 roku. Klienci, agenci i dystrybutorzy otrzymują informacje o połączeniu już od września 2020 roku.

Wstecz

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem